Survivor 2021 31 ocak ikinci eleme adayı kim oldu

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2021 31 Ocak ikinci eleme adayı ve dokunulmazlığı kaybeden takım belli oldu..

Survivor 2021’de haftanın ikinci eleme adayı gönüllüler konseyinde yapılan oylama sonrası Duygu oldu. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’in pazar akşamı ekranlara gelen bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı ve oyunu kaybeden takım gönüllüler oldu Survivor 2021 31 Ocak ikinci eleme adayı belli oldu.

Ünlüler takımı kendisini garanti altına alırken, gönüllüler taktik uygulayarak Poyraz’ı eleme potasına gönderdi. Böylece Survivor2021 haftanın 2. eleme adayı Poyraz oldu.

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Survivor’ın ekranlara gelen son bölümünde kritik dokunulmazlık oyununun ardından gönüllüler takımı ada konseyine gitti. Yapılan oylamayla potaya Poyraz girdi. Ada oylamasında Aleyna ve Hanzade’nin isimleri ikişer kez yazılırken Poyraz’ın ismi beş kez yazıldı. Survivor 2021 haftanın ilk eleme adayı ile cumartesi günü Duygu olmuştu.

Salı gecesi de yapılacak olan oylamalarla bir isim daha potaya girecek ve adaya veda eden isim SMS sonuçları ile belli olacak.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Oyun öncesinde her iki takım değişen kurallarla avantaj için mücadele verdi. Yapılan oyunda avantajı erkeklerde Gönüllüler kazanırken kadınlarda ünlüler kazandı.

Final oyununda ise Reşat’ın peş etmesi oyunun kaderini belirledi. Böylece avantajı kazanan ünlüler oldu.

Dokunulmazlık oyununda ise bu avantajı iyi kullanan Ünlüler, minderde yapılan yastık oyununda gönüllüler takımını oldukça zorladı. İki güreşçi olan Yunus Emre ile İsmail’in mücadelesi ise adeta nefesleri kesti. Dokunulmazlık oyununda oyun Ünlüler takımı 10-7 skorla gönüllüleri mağlup etti.

Ünlülerin üstünlüğü ile böylece ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden takım gönüllüler oldu.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram