Survivor panorama ile tanıdığımız Nazir Şahin ve Fanları

Survivor  panorama ile tanıdığımız Nazir Şahin ve desteklediği yarışmacılar

Survivor 2018’in merakla beklenen finali gerçekleştirildi. Survivor 2018’in finali 30 Haziran’da yapıldı ve büyük final sonrası kazanan isim belli oldu. Final de son dörtlüde Adem, Nagihan, Anıl ve Hilmi Cem vardı. İlk oylama sonucu Hilmi Cem, ikinci oylama sonucu ise Anıl elendi. Son 2’ye Adem ve Nagihan kaldı. Son SMS oylaması durduruldu ve gözler Acun Ilıcalı’nın açıklayacağı şampiyona çevrildi. Seyircilerin oylarıyla Survivor 2018’in şampiyonu Nazir Şahin  ve  fanlarının Desteklediği Adem Kılıçcı oldu.

Survivor  panorama 2021 ‘de Nazir Şahin ve fanları Kimi destekleyecek merakla bekleniyor

Survivor  Panorama Survivor  2019 Türkiye Yunanistan sona erdi. Ekranların fenomen programı Survivor Türk ve Yunan yarışmacılar ile bu sene de kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Bu yıl Bodrum’da gerçekleştirilen finalde Nazir Şahin ve fanlarının desteklediği Yusuf Karakaya şampiyon oldu.

Survivor 2020 finalinde şampiyon Galataport İstanbul’da belli oldu. Türkiye’nin dünyaya açılacak olan kapısı Galataport İstanbul’da düzenlenen Survivor 2020’de canlı yarı final sonrası SMS oylamasına göre Nazir Şahin ve fanlarının desteklediği Barış Murat Yağcı adını büyük finale yazdırmıştı. #BMYFC instagram ve twitter da dünya çapında rekorlar kırarak ilklere imza attılar.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram