Survivor ödül oyununu ve market oyununu kim kazandı

Survivor ödül oyununu ve market oyununu kim kazandı? İşte, 4 Mart Survivor market ödülü …

Survivor ödül oyununu ve market oyununu kazanma heyecanı ekrana geldi. Ünlüler ve gönüllüler takımının kıyasıya mücadele ettiği oyun sonunda bir taraf ödülün sahibi oldu. Ödül yarışı sonrası market oyunu için mücadele başladı. Survivor izleyicileri 4 Mart Survivor ödülü ne oldu, hangi takım kazandı?’ sorularına yanıt arıyor. Survivor market ödülünü hangi takım kazandı?

TV8’de ekrana gelen Survivor 2021’de iki takım da sürpriz ödül için kıran kırana yarıştı. Dokunulmazlık oyununun ardından ünlüler takımından Çağman yarışmaya veda etmişti. Ödül yarışı sonrası market oyunu gerçekleşti. 4 Mart Survivor market ödülü için iki takım parkurda ter döktü. Survivor 2021 ödül oyunu ve market ödülü yarışı gerçekleşti. İşte, detaylar

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Çeşitli sürpriz ödüller için yarışmacılar parkura çıkmaya devam ediyor. Bir süredir iki takımın da çekişmeli oyunlarından galip ayrılan gönüllüler takımı olurken ünlüler ise bu haftaki ödül mücadelesini kazanmak istiyor. 4 Mart ödül yarışını kazanan takım ünlüler oldu.

SURVİVOR MARKET ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIMI KAZANDI?

Ünlülerin kazandığı ödül yarışının ardından market ödülü için mücadele başladı. Bir süredir gönüllülerin kazandığı market oyunu için ünlüler tüm varlarıyla parkurda yerini aldı. Market ödülünü de gönüllüler takımı aldı.

4 MART SURVİVOR ÖDÜLÜ 

Bir eksik olarak ödül parkuruna çıkan ünlüler ve kazanmaya alışmış olan gönüllüler 4 Mart Survivor ödül oyunu parkuruna çıktı. Oyunu kazanan takım ise temiz çarşaflarda yatabilecek ve kıyafetleri de yıkanacak. Öte yandan bunlara ek olarak kazanan yarışmacılar patates püresi ile patlıcan köfte yiyecekler.

Market ödülü uzun zamandır beklenen yiyecekleri içeriyor. Öte yandan bu haftanın market ödülünü diğer oyunlardan farklı olarak yarışmacılar belirleyecek. Fıstık ezmesi yanında tercih edilen domates, biber, yumurta ve ekmek ürünlerinden alabilecekler.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)