Survivor 28 şubat dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 28 Şubat dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte tüm detaylar

Survivor 28 Şubat dokunulmazlık oyunu TV8 ekranlarının uzun soluklu yarışma programı Survivor 2021 son bölümü ünlüler ve gönüllüler takımları arasındaki dokunulmazlık oyununa sahne oldu. Acun Ilıcalı hakemliğinde oynanan dokunulmazlık oyunundan kıyasıya mücadele eden 2 takım arasından 1’i kazanan taraf olurken kaybeden takım bu gece eleme adayı çıkaracak.

Bu bilgilerle, yarışmayı izleyenler Survivor’da eleme adayı kim oldu – dokunulmazlık oyununu kim kazandı? sorusu üzerinde bilgi araştırması yapmayı sürdürüyor.

SURVIVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU – DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 son bölümde dokunulmazlığı hangi takımın kazandığı ve eleme adayının kim olduğuna ilişkin tüm detaylar şöyle;

Türk televizyonlarının uzun süreli yarışma programlarından olan Survivor 2021’in bugünkü bölümünde kritik dokunulmazlık oyununda ünlüler ve gönüllüler takımları kıyasıya mücadele etti. Kondüsyon ve dayanıklılık isteyen parkurlarda sayı üstünlüğü çoğunlukla ünlüler takımında oldu.

Ünlüler takımının 3 sayılık farkla çıktığı son oyunda kazanması sonrası dokunulmazlık oyununu kazanan taraf ünlüler takımı oldu. Böylelikle gönüller takımı ada konseyinde üyelerinden birisini eleme adayı seçerek potaya gönderdi. Yapılan takım içi oylaması sonrasında Acun Ilıcalı verilen oyları saymaya başladı ve kutudan çıkan isimler ile aldıkları oy sayısı şu şekilde oldu

  • HANZADE – 4
  • DORA – 1
  • ALEYNA Ç. – 6

Eleme adayı oylamasında verilen oyların sayımı tamamlandı. En fazla oy alan isim 5 oyla Aleyna Çalışkan oldu ve eleme adayı olarak seçildi.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram