Survivor 22 Şubat ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor 22 Şubat ödül oyununu hangi takım kazandı, kim kazandı? Survivor ödül oyunu ödülü ne? Survivor ödül yemeği ne?

Survivor 2021’de ünlüler ve gönüllüler tüm ödülleri kazanmak için kıyasıyla mücadele ediyor. 22 Şubat 2021 Survivor ödülü ise tavuk prizola! Açlıkla ve yorgunlukla mücadele eden Survivor yarışmacıları bugün pirzola için kıyasıya mücadele etti! Bu akşamki ödül oyununda yatak ve kola verilecek, yemek ise tavuk pirzola! Peki, Survivor 22 Şubat ödül oyununu kim kazandı? Survivor ödül oyununu yemeği hangi takım kazandı? Survivor ödül yemeği ne? Survivor pirzolayı kim kazandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Haftanın ilk ödül oyunu gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler nefes kesen mücadeleye imza attı. Survivor usulü basketbol oyunu ile sahada olan iki takımdan ünlüler, ilk 5 sayıyı alarak tadım yapma hakkı elde etti.

Çağrı oyunun en dikkat çeken performansını sergilerken, takıma ve Survivor’a yeni gelen Çağman ise büyük başarı gösterdi. Merve’nin üst üste iki atışıyla ödül geldi. Gönüllüler takımına büyük fark atan ünlüler, günün galibi oldu. 

22 ŞUBAT SURVİVOR ÖDÜLÜ

Acun Ilıcalı sunumuyla ekrana gelen 22 Şubat ödül oyunu, hem gergin hem de eğlenceli anlar yaşattı. Tadımı kazanan ünlüler ödülün tadına baktı. Günün ödülü ise tavuk pirzola ve kanat ile birlikte kola oldu. 

Ödül yarışının ardından ünlüler ve gönüllüler sembol için karşılaştı. Sembolü kazanan isimler yanlarında üç takım arkadaşıyla birlikte patates salatası yiyebilecek. 

SURVİVOR SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları sembol oyunu oynadı. Sembolü kazanan kadın ve erkek yarışmacıları yanlarında üçer takım arkadaşı ile birlikte ödülün tadını çıkaracak. Sembol oyununu kazanan Steven oldu ..

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram