Survivor 2022 all star haftanın ödülünü kim kazandı

Survivor 2022 all star haftanın ödülünü kim kazandı? 1 Şubat survivor 2022 all star Anlat Bakalım oyununu kazanan takım.

Survivor 2022 all star yarışmasında haftanın ödül oyunu nefes kesti. Üç dokunulmazlık mücadelesi ardından ünlüler ve gönüllüler, ödül oyunu parkurunda karşı karşıya geldi. Survivor’da ilk kez oynanan gülle oyununda kadınlar ve erkekler ayrı ayrı yarıştı. Ardından iki takım da Anlat Bakalım’da eğlenceli anlar yaşadı. İşte, ödül oyunu ve Anlat Bakalım oyunu kazananı

TV8’in sevilen yarışması Survivor’da dokunulmazlık mücadeleleri ardından ilk ödül oyunu kıran kırana geçti. Ünlüler ve gönüllüler, tüm haftanın yorgunluğunu ve açlığını salı akşamki ödül oyunu ile telafi edecek. Sonrasında yarışmacılar, Anlat Bakalım oyununda kazanmak için anlattılar. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı?

SURVİVOR’DA 2022 ALL STAR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Günler sonra haftanın ilk ödül oyunu gerçekleşti. Ünlüler takımı uzun süredir kazanamadığı ödüle ulaşmak isterken gönüllüler de yine tek kazanan olmak istiyor. Haftanın ödülü ise sandviç oldu. Kadınlarda ünlüler kazandı, erkeklerde de oyunu alan gönüllüler oldu. En iyiler turunda da kazanan gönüllü takımı oldu ve ödülü aldı. 

1 ŞUBAT SURVİVOR 2022 ANLAT BAKALIM’I KAZANAN KİM OLDU?

Eğlenceli anların yaşandığı Anlat Bakalım oyunu, salı akşamı gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler takımı ödül için en fazla kelimeyi anlatmak için çabaladı. Haftanın Anlat Bakalım ödülü ise çikolata oldu. Oyunun kazananı ünlüler oldu.

SURVİVOR AYCAN YANAÇ NEDEN YOK ?

Survivor Aycan’a ne oldu, ayrıldı mı? Aycan Yanaç, Survivor 2022 yarışmasında ünlülerle birlikte mücadele eden isimlerden. 2020 yarışmasında da yarışan isimlerden olan Survivor Aycan, yeni sezonda sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya kısa bir süre katılamadı. Eleme konseyinde Acun Ilıcalı’nın açıklaması sonucu Aycan elenecek mi, diskalifiye mi olacak merak konusu.

Survivor 2022 yarışmasında Aycan Yanaç’ın sağlık sorunu yaşadığı için All Star’a devam edemeyeceğinin gündeme gelebileceği belirtildi. Survivor Aycan hakkında açıklamayı Acun Ilıcalı gerçekleştirdi. Peki, Survivor Aycan’a ne oldu?

SURVİVOR 2022 ALL STAR AYCAN DİSKALİFİYE Mİ OLUYOR? 

Acun Ilıcalı, sağlık problemleri yaşayan Aycan Yanaç hakkında kritik açıklamalarda bulundu. Buna göre; ”Aycan konusunda çok iyimser değilim.

Bu seneki şartların da ne kadar zor olduğunu seyircilerimiz de çok iyi görüyorlar.

 

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)