Survivor 202118 Ocak ödül ve sembol oyunları

Survivor 202118 ocak ödül ve sembol oyunlarını kim kazandı? sorularının cevapları belli oldu. 18 Ocak Pazartesi akşamı ekranlara gelen son bölümde takımlara dört yeni yarışmacı katıldı.

Gecenin sonunda ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı beşer sigara böreği yemeğe hak kazandı. Sembol oyununun galibi ise yeni yarışmacı Sergen oldu. İşte Survivor 202118 Ocak ödül ve sembol oyunlarını kim kazandı

Survivor 2021’inekrana gelen son bölümünde yarışmacılar ödül oyunu için karşı karşıya geldi.  Acun Ilıcalı, yeni yarışmacılar; Sergen, Baran, Bahar ve Duygu’yu tanıttı. Sergen ve Bahar ünlüler takımında, Duygu ve Baran ise gönüllüler takımında yer aldı.

Ödül oyununda kıyasıya rekabet yaşayan ünlüler ve gönüllülerde, Sergen performansıyla Acun Ilıcalı’dan övgü aldı. Survivor 2021’nin en hızlı yarışmacılarından biri olan Steven ile mücadele eden ve kazanan Sergen’in yarışma tarihine geçtiğini duyuran Ilıcalı, “İnanın gördüğüm bir olay değil” diyerek yaşadığı şaşkınlığı aktardı. 

Mücadelenin sonunda sigara böreği ödülünü kazanan  ise gönüllüler takımı oldu. Sembol oyununda finale kalan Emin ve Sergen’den sembolü kazanan isim Sergen oldu. 

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram