Survivor 2021 poyraz yiğit neden eleştiri oklarının hedefinde

Survivor severler, final adaylarından görülen Poyraz Yiğit hakkında bir çok söylemlere tanıklık ediyor, sosyal medya panorama ve ekstra masasının gündemide Poyraz Yiğit olmaya devam ediyor.

Survivor’da gönüllülerin ünlüler kadrosundan Çağrı ile yaşadığı gerginlik sonrasında “önce saygı” çıkışıyla gündem olan Poyraz yiğit şuan saygısız olarak linç ediliyor, eleme gecesi Duygu ile vedalaşmamak için yerinden kalkarak arka tarafa yürüyen Poyraz bir çok seyirci ve sunucular tarafından eleştirildi.

Survivor Panorama ve Ekstra sunucularının Poyraz hakkında yorumları


Hakan Hatipoğlu ; Survivorda eleme, vedadır, ölümdür. Gidene saygı gerçek hayatta cenazeye saygıdır, helalliktir..

Hakan Hatipoğlu ; Ey Poyraz bu akşam ağzından düşürmediğin o “saygı” nerede sorarım sana?

Hakan Hatipoğlu ; Poyraz lastiği patlattı. Kimse kusura bakmasın.

Semih Öztürk: Kimse rahatsız olmasın Poyraz’ın da üslubunda sıkıntılar var

Melisa Emir Bayer ; yaptığı yorum ” ne insanlar gördüm üstünde elbise yok ne elbiseler gördüm içinde insan yok “

Survivor’da dikkat çeken anlar

Poyraz, ‘Ben kesinlikle gitmeyeceğini düşündüğüm için takımımızın en iyi oyuncularından biri olan Ayşe’yi söylemek istiyorum” dedi. Böylece ikinci eleme adayı Ayşe oldu. Ayşe, “Beklemediğim bir şey değildi açıkçası. Başından beri konuşulmuş şeyler döndüğü için ben de bunlardan biriyim büyük ihtimalle. Hepimiz için hayırlısı olsun. Bugün gerçekten buranın hakkını veremeyen biri gider” açıklamasında bulundu.

Dora ise “Buraya geldiğimden beri her zaman söylediğim tek kelime var o da takım. Benim de her zaman takım dediğim için bunu desteklemem gerektiğini düşünüyorum. Takımdan gideceğini de düşünmüyorum o yüzden kaptanımız Reşat diyorum.” ifadelerini kullandı.

Survivor 2021 Adaya veda eden isim Duygu oldu

Duygu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bunun olacağını biliyordum. Şu an kaybetmiş gibi görünüyor olabilirim ama çok güzel duyguların farkına vardım. Aile ne demek onun farkına vardım. Samimiyet bu hayatta benim için çok önemli şey oldu. Sivri dilli ve sert biriyim. Bu benim hayattaki en büyük problemim. Ben böyle biriyim. Bazen olmuyor iletişim tutmuyor. Benim yolum buraya kadarmış.

Duygu ve Poyraz arasında adanın ilk gününden beri gerginlik yaşanıyordu. Duygu vedalaşmak için herkese sarılmaya başladı fakat o anda Poyraz ayağa kalktı ve Duygu’ya sarılmadı. O anlar ekranlara yansıdı.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram