Survivor 2021 Gönüllülerin iddialı yarışmacısı Yiğit Poyraz

Survivor 2021 Gönüllülerin iddialı yarışmacısı Yiğit Poyraz şampiyonluk için ter dökecek! Yiğit Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor 2021’in en iddialı yarışmacısı Yiğit Poyraz Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021 sezonu yarışmacısı Yiğit, gönüllüler takımında bu sezon şampiyonluk için zorlu parkurlarda ter döken isimlerden biri olacak.

Survivor’da bir çok şampiyon yarışmacı çıkartan ünlü fenomen Nazir Şahin ‘de Poyraz Yiğit’i destekliyor.

Bodrum’da büyüdüğünü belirten yarışmacı, 2009 yılında Robert Kolej’ini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti ve eğitim hayatına burada devam etti. Peki Yiğit Poyraz kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Yiğit Poyraz kaç yaşında, nereli? İşte, sevilen yarışmacı hakkında dikkat çeken bilgiler

Türkiye’de televizyon ekranlarının sevilen yarışması Survivor yeni sezonu ile TV8’de seyirciyle buluşuyor. Survivor 2021 sezonu yarışmacısı Yiğit Poyraz, gönüllüler takımının iddialı yarışmacıları arasında yer alıyor.

Survivor’da gösterdiği performanslarla isminden sıkça söz ettirecek olan yarışmacının 1 yıl boyunca Sydney Uni’de exchange programında eğitim aldığı biliniyor. Nefes kesen yarışmaların ve zorlu parkurların olacağı programda Yiğit’in hayatı, yaşı, mesleği gibi bilgiler merak ediliyor. Peki Yiğit Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmada şüphesiz en dikkat çeken isimler arasında öne çıkıyor. 1994 doğumlu Yiğit Poyraz’ın halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yaptığı biliniyor.

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde doğdu. Bodrum’da büyüdüğünü belirten Yiğit Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti.

2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 sene Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim gördü.

8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit Poyraz, 2 senedir halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram