Survivor 2021 8 şubat ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2021 8 şubat ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor sembol oyununu kim kazandı?

TV8’de ekrana gelen Survivor 2021 yarışmasında ödül oyunu gerçekleştirildi. Her ödülün altın değerinde olduğu yarışmada yarışmacılar açlıklarını giderebilmek için her oyunu kazanmak istiyor. Bu haftanın ödülü ne oldu? Okuyucular, Survivor 2021 8 Şubat ödül oyununu hangi takım kazandı merak ediyor.

SURVİVOR 2021 8 ŞUBAT ÖDÜLÜ NE OLDU? 

Pazartesi akşamı Survivor 2021’de yine ödül oyunu heyecanı yaşandı. İki takımın kıyasıya yarıştığı ödül oyunu sonunda kazanan takım atıştırmalık ve sandviç yiyebilecek. Günün sembol oyunun ödülü ise havuçlu kek oldu.

SURVİVOR 2021 8 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? 

Son ödülü kaybeden ünlüler, 8 Şubat günü ödülünü almak için büyük oranda enerji sarf ediyor. Gönüllüler ise ikinci dokunulmazlık sonrası yeniden bir oyun daha kaybetmeye niyetli değil. Günün ödül oyununu ise kazanan takım ünlüler oldu. Açık ara farkla yemeği alan ünlüler ekibi.

SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI? 

Ödül oyununu kazanan ünlülerin ardından sembol oyunu için iki takım yarışmacıları da karşı karşıya geldi. Zorlu parkura çıkan yarışmacılar yemek ödülü için birbiriyle mücadele etti. Erkeklerde sembol oyununu kazanan ilk isim Steven oldu. Kadınlarda ise sembol yine gönüllüler takımında Aleyna’ya gitti.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram