Survivor 2021 7 şubat ikinci eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021 7 şubat dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? ikinci eleme adayı kim oldu?

TV8’de dikkatle izlenen Survivor 2021 7 şubat dokunulmazlık yarışmasında oyun heyecanı üst seviyede yaşandı. Sevilen yarışmada ünlüler ve gönüllüler ikinci eleme adayını çıkarmak için parkurdaydı. İlk dokunulmazlık oyununu ve ödül oyununu ünlüler kaybetmişti ve kazanan gönüllüler takımı olmuştu. İşte, 7 Şubat Survivor dokunulmazlık oyunu detayları..

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Bir yarışmacının Survivor adasına veda edeceği kritik dokunulmazlık oyunlarının ikincisi gerçekleşiyor. Birinci oyunda kaybeden ünlüler ikinci dokunulmazlık yarışını kaybetmemek için ellerinden geleni yaptı. 7 Şubat Survivor dokunulmazlık oyununun kazanan takım ise ünlüler oldu. Ünüler takımı, Steven karşısında Sergen’i çıkardı ve açık ara ünlüler takımı oyunun kazananı oldu.

SURVİVOR 2021 ELEME ADAYLARI KİM?

6 Şubat Cumartesi ekrana gelen bölümde Survivor 2021 yarışmasında birinci dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Kazanan taraf gönüllüler oldu ve ünlüler eleme için ilk adayı çıkardı. Öte yandan ödül oyununu da gönüllüler aldı. İlk dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayı Doğan oldu. 

7 Şubat akşamı gönüllüler takımı için gerçekleştirilen eleme konseyinde ikinci isim Hanzade oldu.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram