Survivor 2021 6 şubat eleme adayı ve market oyunu

Survivor’da 6 şubat eleme adayı ve market oyununu kazanan takım kim oldu? İşte 6 Şubat dokunulmazlığı kazanan takım..

Survivor’ın son bölümü 6 şubat eleme adayı belirlemek için konsey yapıldı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında yaşanan kıran kırana mücadelenin ardından dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor’un cumartesi akşamı yayınlanan son bölümünde dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında oylama yapıldı. Survivor’da kimin elendiği ise 9 Şubat gecesi belli olacak. İşte son bölümde yaşananlar.

Survivor eleme adayı son bölümde belli oldu. 6 Şubat tarihli Survivor 2021’in 21. bölümünde ada konseyinde en çok ismi yazılan yarışmacı haftanın birinci eleme adayı olurken, gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Ünlüler takımında yarışmacıların verdikleri oylar “Survivor eleme adayı kim oldu?” sorusunu yanıta kavuşturdu.

En fazla ismi çıkan Doğan haftanın ilk eleme adayı olurken, gönüllüler takımı ödül ve dokunulmazlığı kazanarak geceye damga vurdu. Öte yandan, dokunulmazlık mücadelesinde havuza atlayan Gonca’nın sağlık durumunun ciddi olmadığı anlaşıldı.

SURVİVOR’DA 6 ŞUBAT GECESİ İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Survivor’un ekranlara gelen son bölümünde eleme için kritik olan dokunulmazlık oyunu sonrasında ünlüler takımı konsey oylaması yaptı. Gerginliğin eksik olmadığı gecede yapılan oylama ile en çok ismi yazılan Doğan eleme potasına girdi. Eleme adayı olan Doğan, aradan sıyrıldığını söyledi.

Survivor’dan pazar akşamı ve salı akşamı birer adayın da çıkmasının ardından eleme adayları kesinleşecek. Halktan gelen SMS oylamaları ile de adaya veda eden isim 9 Şubat gecesi belli olacak.

SURVİVOR’DA 6 ŞUBAT CUMARTESİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da haftanın 1. dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Güç ve dengenin önemli olduğu oyunda her iki takımın da yarışmacıları zor anlar yaşandı.

Dokunulmazlık öncesi avantaj oyununda rakibine göre daha hızlı bir şekilde atışları yapan Yunus Emre, takımına avantajı kazandırdı. Gönüllüler takımı böylece dokunulmazlık oyununa önce başladı.

Bir kez daha parkurda karşılaşan her iki takım bu kez gerçek oyunda mücadele verdi. Dokunulmazlık oyununda bu avantajı çok iyi kullanan Gönüllüler takımı, 9-2 gibi farklı bir skora ulaşarak arayı açtı. Ünlülerden Barış ile Gönüllülerden Poyraz parkurdaki performansı nefes kesti. Son turda ise Poyraz, kum torbası ile üç başarılı atışı yaptı ve skoru 10-4 yaptı. Böylece Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

Market Oyunu

SURVİVOR’DA 6 ŞUBAT CUMARTESİ MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Yarışmacıların adaya motive olmasını sağlayan Survivor erzak oyunu için parkurda nefes kesen anlar yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımının karşılaştığı erzak oyununda bu hafta ödül yeşil mercimek ile patates oldu.

Adadaki yaşam şartları için hayati önem taşıyan oyunda gönüllüler farkını ortaya koydu ve öne geçti. Geçtiğimiz hafta yapılan oyunları kaybeden gönüllüler takımı, skoru 7-3 yaptı. Yarışmacıların parkurda oldukça zorlandığı market oyununda kazanan böylece gönüllüler takımı oldu. Patates ve mercimek ödülünü alan gönüllüler takımı uzun aradan sonra erzak kazanmış oldu.

HAVUZDAN ÇIKAMAYAN GONCA KORKUTTU

Bu sezon sakatlıklarla gündemden düşmeyen Survivor’da dokunulmazlık oyunu korku dolu anları ekranlara getirdi. Havuz oyununda suya atladığı sırada bağırmaya başlayan Gonca, belinin ağrıdığını söyledi. Sudan çıkarılan Survivor Gonca’ya çekim ekipleri ve doktorlar hemen müdahalede bulundu.
Gonca’nın ayağa kalkarak yürümesi ile sağlık durumunun ciddi olmadığı anlaşıldı. Daha önceden de belinden sakatlığı bulunduğu açıklanan Gonca’nın gözyaşlarına boğulması ise takım arkadaşlarını oldukça üzdü.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram