Survivor 2021 4 şubat ödül oyununu kazanan takım

Survivor ‘ın yayınlanan son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2021 4 Şubat Perşembe akşamı ekranlara gelen 20. bölümünde ödül oyunu için bir araya gelen takım ödülü görünce büyük bir mutluluk yaşadı. 

Survivor 2021 4 şubat ödül oyunu nefesler tutularak izlendi Güç ve dengenin gerektiği oyunda, ünlülerden Çağrı, gönüllülerden Reşat sakatlıkları nedeniyle oyuna çıkamadı. Peki, dün ödül oyununu kim kazandı? İşte son bölümde kazanan takım ve yaşananlar

Survivor ödül oyunu heyecanı perşembe akşamı yaşandı. Tv8 ekranlarında yayınlanan izleyici karşısına çıkan son bölümünde ödül ve anlat bakalım mücadelesi yaşandı. Ödül oyununu kazanan takım ilk oyun sonrası ünlüler olurken, yarışmacılar pizza yeme hakkı kazandı. Anlat bakalım oyununu da bu hafta ünlülerin kazanması ile gönüllüler adaya eli boş döndü.

PİZZA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2021 4 şubat ödül Oyunu Zorlu parkurda yemek ödülü için karşı karşıya geldi. Yarışmacıların adaya motive olmasını sağlayan ödül oyununda bu hafta ödül pizza olarak belirlendi. Oyun öncesi her iki takımın da yarışmacıları avantaj oyununda mücadele verdi. Avantaj oyununda erkeklerde kazanan gönüllüler, kadınlarda kazanan ise ünlüler oldu.

Güç ve dengenin gerektiği oyunda, ünlülerden Çağrı, gönüllülerden Reşat sakatlıkları nedeniyle oyuna çıkamadı. İplerle gerili duran iki platforma kum torbalarını atmak ve üzerinde durmanın sağlanmaya çalışıldığı ödül oyununda 10’a 8 skorla ödül oyununu kazanan takım ünlüler oldu.

Yemek ödülüne kavuşan ünlüler büyük sevinç yaşadı.

İKİ TAKIM ARASINDA GERGİNLİK

Ödül oyununun oynandığı esnada, Steven’ın atışı ile gönüllüler öne geçti. Gönüllüler takımının yaşadığı sevinç karşısında ünlüler takımı tepki gösterdi. Gonca Steven’e kendi yerine gitmesini ima etti.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram