Survivor 2021 30 ocak dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2021 30 ocak haftanın ilk eleme adayı belli oldu! Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Ekranların sevilen yarışma programlarından Survivor 2021 30 ocak dokunulmazlık oyununun kazananı belli oldu. Ünlüler ve Gönüller takımı büyük mücadele gösterirken, oyun sonrası yapılan oylama sonucunda ise eleme adayı belirlendi. 

Öte yandan bu bölümde bir de market oyunu heyecanı vardı. Peki; Survivor 2021 30 ocak dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu!

Haftanın ilk Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Kaybeden takımdan eleme adayı belirlenirken öte yandan yine kaybeden takım için ilk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Market oyununu Gönüllüler takımı kazanırken Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu!

SURVİVOR 2021 30 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNU KAZANANI

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan takım 10’a 6 skorla Ünlüler takımı oldu. Haftanın ilk eleme adayı ise Gönüllüler takımında Duygu Serap Salman oldu. Takım arkadaşları Survivor Duygu’nun ismini yazdılar.

SURVİVOR 2021 30 OCAK MARKET ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2021 30 ocak market ödülünü kazanan takım 7-5’lik skorla Gönüllüler takımı oldu. Market ödülü bu hafta bir haftalık kuru fasulye ve salçaydı.

SURVİVOR 2021 30 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı çamur parkurunda 10-6’lık skorla galip gelen taraf oldu.

SURVİVOR’DA 30 OCAK İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı Gönüllüler takımından Duygu Serap Salman oldu. Gönüllüler takımında kaybedilen ilk dokunulmazlık oyunun ardından Duygu’nun kendisi dışında tüm takım arkadaşları Duygu’nun ismini yazdı.

SURVİVOR DUYGU SERAP SALMAN KİMDİR?

Duygu Serap Salman, 19 Mayıs 1997 doğumludur. Duygu Serap Salman 24 yaşındadır. Ağrı Doğubeyazıt doğumlu Survivor Duygu, İstanbul’da yaşamaktadır. 6 yaşından bu yana spor ile ilgili olduğunu söyleyen Survivor Duygu Salman, neredeyse dahil olmadığı branş kalmadığını ifade ediyor. Voleybol, hentbol, futbol, MMA, boks, crossfit ile ilgilendiğini söyleyen Survivor Duygu, bu sporların bir çoğunda iyi durumda olduğunu dile getiriyor.

Survivor Duygu’nun kilosu 61’dir. Duygu’nun boyu ise 167’dir. Yeni Levent Anadolu Lisesi’nden mezun olduğunu söyleyen Duygu Serap Salman, Haliç Üniversitesi BESYÖ bölümünü de yarıda bıraktığını ifade ediyor.

TRAFİK KAZASI GEÇİRDİĞİ İÇİN GELEMEDİ

Survivor’daki ilk gününde gönüllüler takımına dahil olduğu Acun Ilıcalı tarafından anonslanan Survivor Duygu, trafik kazası geçirdiği için geçen sene yarışma şansını yitirmiş. Acun Ilıcalı, o durumu şöyle açıklıyor: Geçen sene seçmelerde sakatlandı, trafik kazası geçirdi. Survivor seçmelerine gelme ihtimali varken gelemedi. İnat etti, seçmelerde de kendini hissettirdi ve bugün burada.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram