Survivor 2021 25 Ocak ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor 2021 25 ocak ödül oyununu hangi takım kazandı, sembol oyunu kimin oldu? Survivor 25 Ocak ödülü nedir?

Survivor 2021 yarışması ödül oyunu ile 25 Ocak akşamı ekrana geldi. Sevilen yarışma programında ünlüler ve gönüllüler yemek ödülü için kıyasıya mücadele verdi. Ardından iki takım da sembol oyununa çıktı. Peki, Survivor 25 Ocak ödül oyununu hangi takım kazandı? Sembol oyununu kim kazandı?

TV8’de yayımlanan Survivor 2021 yarışmasına yarışmacıların performansı damga vurdu. Dokunulmazlık oyununa çıkmadan önce son ödül oyununu kazanmak isteyen ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları hız kesmeden oynamaya devam ediyor. 25 Ocak Survivor ödülü ne oldu? İşte, Survivor 2021 ödül oyunu kazananı…

SURVİVOR 25 OCAK ÖDÜLÜ NE OLDU?

Dokunulmazlık oyunlarının ardından konseyde isim çıkaran iki takım, ödül oyununa çıktı. Her iki takımın da kazanmak için çıktığı platformda büyük mücadele yaşandı. Günün ödülü ise baget tavuklar oldu. Kazanan takımda herkes kişi başı 4’er tane tavuk yiyebilecek.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Gönüllülerin önce olduğu ödül oyununda ünlüler de yarışmayı bir an olsun bırakmadı. Uzu süredir açlık çeken takımlar yemek ödülünü almak istiyor. Oyunun ardından Hanzade’nin atışıyla kazanan takım gönüllüler oldu.

SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Kazanan kişinin yanında üç kişi ile birlikte ödülün de sahibi olacağı sembol oyunu gerçekleşiyor. Günün sembol mücadelesinde ödül ise tam buğday ekmeği üstü fıstık ezmesi oldu. Oyunun kazananı erkeklerde Sergen oldu.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)