Survivor 2021 2 şubat elenen isim ve sms sıralaması

Survivor 2021’de kim elendi, İşte Survivor 2021 2 Şubat elenen isim ve 4. hafta SMS sıralaması..

Survivor 2021 2 Şubat elenen isim belli oldu. Survivor 2021’in bir eleme bölümü daha geride kaldı. Ünlüler Gönüllüler konseptiyle yayınlanan Survivor’ın son bölümünde ada konseyinde SMS birincisi açıklandı.

Gönüllüler takımında SMS birincisi olan Poyraz takım arkadaşı Ayşe’yi potaya gönderdi. Böylece Survivor’ın bu haftaki eleme adayları Duygu, Ayşe ve Poyraz oldu. Peki, Survivor kim elendi, adadan kim gitti? işte Survivor’dan elenen isim ve 4. hafta SMS sıralaması

Survivor’da kim elendi sorusu, son bölümde yanıtına kavuştu. 2 Şubat tarihli Survivor Ünlüler Gönüllüler’in eleme heyecanının yaşandığı 19. bölümünde, gönüllüler takımında en az oyu alan isim adadaki hayallerine veda etti. Poyraz ve Duygu’nun eleme potasında olduğu gecede, gönüllülerde SMS birincisi olan Poyraz üçüncü eleme adayı olarak Ayşe’nin ismini verdi.

Acun Ilıcalı’nın ada konseyinde yaptığı açıklamayla veda eden isim duygularına hakim olmakta güçlük çekti. Diğer yandan iletişim oyununun da oynandığı bölümde ünlüler takımı ödülü kazandı. İşte, Survivor’dan elenen yarışmacı ve 4. hafta SMS sıralaması.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da bu haftanın eleme adayları olan Duygu, Ayşe ve Reşat arasında SMS mücadelesi yaşandı. Cumartesi akşamı verilen oy sonuçlarına göre Survivor’a ve adaya veda eden isim Duygu oldu.

Survivor 2021 macerası erken biten Duygu, duygularına hakim olmakta zorlandı. Acun Ilıcalı da yarışmacının elenmesinden dolayı üzgün olduğunu söyledi.

SURVİVOR 4. HAFTA SMS SIRALAMASI

Survivor’ın 4. hafta SMS sıralaması oylama sonrası belli oldu. SMS birincisi gönüllülerde Poyraz olurken, ikinci Dora oldu.

Survivor 2021 19. bölüm iletişim oyununu kazanan takım

Bu sezonun ikinci iletişim oyunu nefes kesen anlara sahne oldu. Deniz üzerine kurulan parkurda Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı ödülü almak için ciddi mücadele verdi. Survivor’ın 2 Şubat tarihli ekranlara gelen bölümünde yarışmacıların iletişim kurma şansını elde etmek için karşılaştığı oyunda avantajı ünlüler kazandı.

Zorlu parkurda her iki takım yeniden karşılaştı. Güç ve dengenin gerektiği oyunda, ünlüler takımı skoru 9-7 yapınca en iyi kadın ve erkek yarışmacılar parkura geldi. Batuhan ve Melis, Poyraz ve Aleyna’nın Best of turunda verdiği mücadele oyunun kaderini belirledi. Batuhan atışı ile Poyraz’ı yenerek skoru 10-7 yaptı. Böylece ikinci iletişim oyununu ünlüler takımı kazanmış oldu.

Sevdiklerinden gelen mesajları okuyan ünlüler takımı duygusal anlar yaşadı.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram