Survivor 2021 11 Şubat Ayşe ve Aleyna nın isyanı

Survivor 2021 11 şubat ödül oyunu heyecanı ile ekrana geldi. ünlüler ve gönüllüler yarışmasında elemenin ardından iki takım da ilk kez ödül için karşı karşıya kaldı. Yemek için yarışmacılar kıyasıya mücadele ettiler..

Her ödülün büyük fırsat olduğu Survivor 2021 11 Şubat akşamı gerilimi tırmandıran ödül yarışmacıların karşısındaydı. Oyunu kazanan takım yarışmacıları bol kaşarlı bazlama tost ve yanında çay alacak.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8’de perşembe akşamı ödül oyunu heyecanı yaşandı. Yeni yarışmacılarıyla ödülü almak için parkurda sonuna kadar mücadele etti. 10’a 8 skor ile ödülü kazanan takım Merve’nin atışıyla ünlüler oldu. 

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA AYŞE VE ALEYNA’NIN İSYANI

Oyunu kaybeden gönüllü takımı içinde tartışma yaşandı, Ayşe ve Aleyna kaçırılan ödülün sebebini takım içinde ikide sıfır yapan sayı alamayan kişiler yüzünden olduğunu söyleyerek isyan ettiler. Poyraz tartışmanın yerinin burası olmadığını adada konuşulmasını gerektiğini dile getirdi. Ayşe ve Aleyna ise haklı şekilde takımın daha özverili olmasını ve her oyuna sayı almak için çıkmalarının önemini anlatmaya çalıştı.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram