Survivor 2 mart iletişim oyununu hangi takım kazandı

Survivor 2 Mart İletişim oyununu hangi takım kazandı? Survivor iletişim oyunu ödülü ne? Ünlüler mi kazandı Gönüllüler mi?

Survivor 2 Mart iletişim oyununu kim kazandı? Sorusunun yanıtı araştırılan konular arasında yer alıyor. TV8 ekranlarının heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de iletişim ödülü heyecanı yaşanıyor. iletişim oyununu hangi takım kazandı? Survivor ödül oyunu olan iletişim oyununu kim kazandı? Ödül ne?

Sembol yarışının ardından ünlüler ve gönüllüler takımları iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. İki takım da başa baş yarıştı. Kullanıcılar, ”Survivor iletişim ödülü ne oldu?’ sorusuna da yanıt arıyor. Her hafta iletişim oyunları ile aileleri ve sevdiklerinden haber alma fırsatı yakalayan yarışmacılar için en kritik oyun. Survivor’a kim veda edecek? İletişim ödülünü kim kazanacak? İşte, ayrıntılar…

2 MART İLETİŞİM ÖDÜLÜ NE OLDU? 

Survivor adasında sevdikleri ile iletişime geçebildikleri tek oyun olan iletişim yarışmaları sürüyor. 2 Mart Salı akşamı iki takım da yeni iletişim ödülü için parkurdaydı. Bu haftanın ödülünü kazanan ünlüler olursa ailelerinden gelen mektupları okuyabilecekler. Gönüllülerin kazanması durumunda ise ailelerinden gelen resimli mesajları okuyacaklar. 

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkan Survivor 2021 yarışmasında salı akşamı iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar hemen öncesinde sembol için ter döktü ve kazanan gönüllülerden Ayşe ve Berkay oldu. Gönüllülerin 9-7 üstünlüğü yarışmaya damga vurdu. 2 Mart Survivor iletişim ödülünü ise gönüllüler takımı kazandı.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Haftanın eleme adayları iki dokunulmazlık oyunu sonucunda belirlendi. İlk dokunulmazlığı kaybeden ünlüler Öykü Çelik’in ismini çıkarmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler kaybetti ve potaya Aleyna Çalışkan’ı gönderdi.

Ünlüler takımından SMS birincisi Batuhan Karacakaya oldu. Gönüllüler takımının halk oylaması birincisi ise Ayşe olarak açıklandı. Batuhan üçüncü eleme adayı olarak ünlüler takımından Çağman’ı çıkardı. Ayşe ise dördüncü aday olarak Hanzade’nin ismini verdi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

SMS sıralamasında sonda yer alan yarışmacı Çağman Çatay Adaya veda etti ..

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)