Survivor 15 şubat ödül oyununu kim kazandı

Survivor 15 şubat ödül oyunu heyecanı ile pazartesi akşamı ekrana geldi. 

Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları dokunulmazlık oyunu sonrası Survivor 15 Şubat ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Ardından ünlüler ve gönüllüler takımı sembol oyunu oynadı. Peki, ödül nedir, hangi takım kazandı? Sembol oyununu kim kazandı?

Eleme öncesi ünlüler ve gönüllüler takımı ödül için kıyasıya mücadele etti. Voleybol oyunu oynayan yarışmacılara Acun Ilıcalı büyük ödülü de duyurdu. Oyun sırasında gergin ve heyecanlı anlar da yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler performans mücadelesi verdi. Böylelikle bir kişi sembolün sahibi oldu. Survivor ünlüler ve gönüllüler ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor günün ödülü ne oldu?

15 ŞUBAT SURVİVOR ÖDÜLÜ NEDİR?

Acun Ilıcalı, pazartesi akşamı ekrana gelen ödül yarışında iki takım yarışmacılarına müjdeyi verdi. Uzun süre açlık çeken yarışmacılar heyecanla ödülü merak ediyordu. Acun Ilıcalı 15 Şubat ödülünü açıkladı. Buna göre kazanan takım, çift kişilik iki yatağı bir hafta boyunca kullanabilecek. Aynı zamanda oyunu kazandıkları anda ve ertesi sabah menemen ve birer dilim ekmek de yarışmacılara verilecek. 

Survivor 15 şubat ödül oyununu kim kazandı

SURVİVOR 15 ŞUBAT ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? 

Nefes kesen voleybol oyunu ile mavi ve kırmızı takımlar karşı karşıya geldi. İlk etapta gönüllüler oyunu önde götürdü ve ünlüler takımından Batuhan ise takımına tepki gösterdi. Ardından Öykü Çelik ile aralarında şiddetli tartışma yaşandı.

8-9’luk skor ile önde olan ünlüler en iyi oyuncularını sahaya çıkardı. Gönüllüler kritik sayıyı alarak skoru 9-9’a eşitledi. Kıyasıya rekabet sonrası kazanan gönüllüler oldu. Ilıcalı, maç sonrası değerlendirmesinde gönüllüler takımında Aleyna Kalaycı ve yeni yarışmacı Berkay’ı performansı nedeniyle tebrik etti.

SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI? 

Sembol oyununun ödülü mercimek köftesi oldu. Kazanan kişi yanında üç yarışmacıyla ödüle gidebiliyor. Ünlüler takımında finale kalan erkeklerde Batuhan oldu.
Batuhan ile Poyraz arasındaki yarışın ardından gönüllülerden Poyraz erkeklerde sembolün sahibi.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram