Survivor 14 Şubat dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor 14 Şubat dokunulmazlığı kazanan takım ve haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?

Survivor 14 Şubat dokunulmazlığı Ünlüler Gönüllüler’in son bölümünde ada konseyinde yapılan oylama sonrası haftanın ikinci eleme Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmanın son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecan dolu anlara sahne oldu. 

Doğan’ın ilk eleme adayı olduğu gecede, dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında yapılan oylama sonrası Çağrı potaya girdi. Bu sonuçla Doğan ve Çağrı haftanın eleme adayları oldu. Öte yandan sakatlığı sona eren Reşat’ın günler sonra parkurda gösterdiği performansı ise büyük beğeni topladı.

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Cumartesi akşamı ekranlara gelen Survivor’ın son bölümünde eleme için kritik olan dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Gönüllüler takımının dokunulmazlığı kazandığı gecede ünlüler takımı eleme oylamasına gitti.

Ünlüler takımında oylama ile 4 Hayrettin, 4 Çağrı ve 2 Sergen oy aldı. En çok ismi yazılan isim gecenin sonunda Çağrı oldu. Eleme adayı olan Çağrı arkadaşlarına teşekkür etti.

Survivor’dan pazar akşamı ve salı akşamı birer adayın da çıkmasının ardından eleme adayları kesinleşecek. Halktan gelen SMS oylamaları ile de adaya veda eden isim 16 Şubat gecesi belli olacak.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram