Survivor 13 şubat dokunulmazlığı hangi takım kazandı

Survivor 13 şubat dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor2021’de ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 13 şubat dokunulmazlığı nefes kesen mücadeleleri ile devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı ilk olarak Market ödülü için mücadele etti. Market ödülünde parkurda bir el arabasını yoldaki küpleri ve halkaları toplayacak iki yarışmacıdan biri atıcılık yaptı kıyasıya mücadelenin ardından kazanan takım market ödülünün sahibi gönüllüler oldu.

Market ödülünün ardından Survivor gerçeği olan dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. İki takım dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele etti. Survivor dokunulmazlık oyunu kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu.

SURVİVOR 2021 13 ŞUBAT DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Son ana kadar kıyasıya mücadelenin yaşandığı dokunulmazlık mücadelesi 9-8’lik skorla önde olan Ünlüler takımı bayrak yarışında Ayşe, set oyunda 4-2 üstün geldi ve sonuç 10-9 Gönüllülere geçti. haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Survivor’da Ünlüler takımı kendi arasında konseyde bir takım arkadaşının ismini yazmak için konseye gitti. En çok oyu alarak Survivor’da eleme adayı olan isim Ünlüler takımından Doğan bu haftanın ilk eleme adayı oldu. Yapılan oylamanın ardından Doğan 7 oy alırken Çağrı 3 oy ve Sergen 1 oy aldı. Ve haftanın ilk eleme adayı Ünlüler takımından Doğan oldu

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram