Survivor 10 Ocak dokunulmazlık oyununu kazanan takım?

Survivor 10 Ocak Dokunulmazlık oyunu yarışmasında haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesi geçekleşti ve kaybeden takım belli oldu.

Survivor 10 Ocak Dokunulmazlık oyunu, Haftanın market ödülü ise kullanıcılar tarafından araştırılıyor. İlayda Şeker’in ünlüler takımına transfer ile takımlar arasında ilk mücadele gerçekleşti. Peki, dokunulmazlığı kim kazandı, erzak ödül oyununu hangi takım kazandı?

TV8’de ekrana gelen sevilen yarışma programı Survivor yeni sezonunda dokunulmazlık yarışı yaşanıyor. İlk market ödül oyunu için yarışmacılar yarıştı ve ünlüler ilk ödülün sahibi oldu. İlayda ile birlikte yarışmaya devam eden ünlüler, gönüllülere karşı dokunulmazlık mücadelesi verecek. İşte, 2021 Survivor dokunulmazlık oyunu kazananı.

Survivor 10 Ocak market ödülü nedir?

Ünlüler ve gönüllüler ilk market ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Bu oyunu kazanan takım doyurucu özelliğe sahip yumurtaların sahibi olacak. Kazanan takımda yarışmacılar kişi başı 3 yumurta yiyebilecek. 

Survivor 10 ocak ödül oyununu hangi takım kazandı?

Yarışmada market ödül oyunu ile her iki takım da mücadele verdi. Bir sepet yumurta için yarışan 21 yarışmacıdan kazanan ekip diğer takıma göre erzaklardan bir buçuk kat daha fazla almış olacak. İlayda’nın aldığı sayı ile 10’a 6 skor ile ünlüler ödülün sahibi oldu.

Survivor 10 Ocak Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Ödülü oyununu ünlüler 9-6’lık bir skorla kazandı. Dokunulmazlık oyunu ile ise haftanın ilk eleme adayı belli oldu Dokunulmazlığı ünlüler 10’a 7 ile kazandı. Böylelikle gönüllüler ilk eleme adayı için konseyde isim yazdı ve aday Sena oldu.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)