Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti

Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü dedi

Özel hayatındaki krizler nedeniyle kulübü PSG tarafından sözleşmesi feshedilen İspanyol forvet Jese Rodriguez’in yıllar sonra barıştığı sevgilisi Aurah Ruiz verdiği röportajla içini döktü. Güzel model, “3 ayda bir beni ilişkiye girmek için aradı ve her birlikteliğimiz 48 saat boyunca sürdü” itirafıyla sevgilisi, Ünlü futbolcuyu rezil etti.

2016 yılında ayrıldıktan sonra Ağustos ayında barıştığı Jese ile yaşadığı ilişki hakkında konuşan Ruiz, ayrı oldukları dönemde İspanyol futbolcunun kendisiyle sadece cinsel birliktelik yaşamak için görüştüğünü belirtti.

Aurah Ruiz

“İki ayda bir benimle ilişkiye girmek için beni aradı ve her birlikteliğimiz 48 saat boyunca sürdü” diyen Ruiz, “Benim yanımdan ayrıldıktan sonra başka kadınların yanına gittiğini biliyordum.”

“İlerleyen süreçte başka biriyle ilişkim başladı ve Jese’yle olan duruma son vermek istedim. Bunu söyledikten sonra bu kez benimle 3 günde bir iletişime geçti ve bu durum iki yıl sürdü. O dönem çok şey yaşadım.”

Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti

2016 yılında ayrıldıktan sonra Ağustos ayında barıştığı Jese ile yaşadığı ilişki hakkında konuşan Ruiz, ayrı oldukları dönemde İspanyol futbolcunun kendisiyle sadece cinsel birliktelik yaşamak için görüştüğünü belirtti.2

“İki ayda bir benimle ilişkiye girmek için beni aradı ve her birlikteliğimiz 48 saat boyunca sürdü” diyen Ruiz, “Benim yanımdan ayrıldıktan sonra başka kadınların yanına gittiğini biliyordum.”3

“İlerleyen süreçte başka biriyle ilişkim başladı ve Jese’yle olan duruma son vermek istedim. Bunu söyledikten sonra bu kez benimle 3 günde bir iletişime geçti ve bu durum iki yıl sürdü. O dönem çok şey yaşadım.”4

“Onunla ilgili çok şey düşündüm ve sonrasında ne tür bir ilişki kurmak istediğimi buldum: Partnerimi kimseyle paylaşmadığım normal bir ilişki istiyordum” şeklinde konuştu.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)