Masterchef’e duygusal veda Eray göz yaşlarını tutamadı

Duygusal veda Eray göz yaşlarını tutamadı Türkiye’nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef’te artık finale çok kısa bir süre kaldı.

Duygusal veda Eray göz yaşlarını tutamadı. Son dörde kalan isimlerin belli olduğu Masterchef’te Emir ve Serhat ilk dörde giren isimlerden oldu. Masterchef Türkiye hayallerine ise bir isim daha veda etti.

MasterChef’te finale doğru adım adım ilerlerken Barbaros, Özgül, Serhat ve Eray eleme finalinin ilk turunda yarıştı.

Şefler, ana ürün olarak şalgam verdiği yarışmacılardan yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. Oyun sonunda kazanan isim Barbaros oldu. Böylece MasterChef Türkiye’de 2. önlüğü Barbaros kazandı ve dörtlü finale kaldı.

Özgül, Serhat ve Eray elenmemek için eleme finaline çıktı. Somer Şef’in imza tabağını yapan yarışmacılardan en iyi yemeği Serhat yaptı ve 3. önlüğü kazandı.

Özgül ve Eray’ın son ikiye kalması ile birlikte, 4. ve son önlüğü kazanan isim belli oldu. Özgül, 4. ve son önlüğü olarak finale çıkmaya hak kazandı.

ERAY VEDA ETTİ 

Heyecanlı anların yaşandığı Masterchef’te son dörde kalamayarak veda eden isim Eray oldu. Özgül ise son dörde adını yazdırdı. Yarışmaya veda eden Eray gözyaşlarını tutamadı.

‘Memleketimden böyle bir çocuk çıktığı için gurur duyuyorum’ diyen Mehmet Şef, Eray’ın çok iyi yarıştığını söyledi.

Eray ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: İlk İstanbul maceram benim yalnızdı aslında. Bir sırt çantasıyla geldim aslında. Elimden gelenin en iyisi yapmaya çalıştığım şu güne kadar. Öncelikle bana burada bir ağabey bir baba oldunuz. Burada arkadaşlarımla kavga ettiğim oldu sinirlendiğim oldu ben bir o kadar da neşeli olmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ederim hepinize.

Öte yandan Mehmet Şef de gözyaşlarını tutamadı.

DEDESİ VEFAT ETTİ 

Elendikten sonra Instagram hesabından paylaşım yapan Eray, dedesinin vefat ettiğini açıkladı. Eray yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Arkadaşlar Masterchef mücadelemde bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Gönül isterdi ki uzunca şeyler yazmak fakat canım annemin babası kıymetli dedemi kaybettiğim haberini bu akşam aldım. Başımız sağ olsun.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)