CANKODER organize sanayi bölgemizde beslememizi yaptık

CANKODER ( Sokak Canlılarını Koruma Derneği ) 16.01.2021 tarihinde Organize Sanayi Bölgemizde olabildiğince fazla nokta da beslememizi yaptık, kuru mama, tavuk kıyma ve ekmeğimizle

Organize Sanayi Bölgemizde olabildiğince fazla nokta da beslememizi yaptık, Mama desteğinden dolayı Sn. İlyas Coşkun Beyefendiye, bu mamaları CANKODER ( Sokak Canlılarını Koruma Derneği ) ne teslim eden Sarıçam Bld. Hukuk İşl. Md. Av. Gülşah Görür Hanım’a , Araç desteğinden dolayı Adana Dkmp Adana Dkmp 7. Bölge Bölge Md. Sn. Turgut Çangır, Şb. Müdürü Sn. Yakup Atıcı’ya sonsuz saygı ve sevgilerimizi iletiyoruz.

Organize de yol rehberliğimizi yapan SERAT ÖZEL GÜVENLİK ekibinden Adem Bey’e de teşekkürlerimizi iletiyorum. Müthiş bir ekip , devriye gezerken nerede kaç hayvan var, nerede yavrulu anneler var biliyorlar ve ellerinden geldiğince onlara yiyecek bulmaya çalışıyorlar ama YETERLİ OLMUYOR. Sayı çok fazla , onlarda yetişemiyorlar. Biz bu denli duyarlı olmalarına şaşırırken, onlardan bu canları kendi imkanları ile doyurmalarını zaten bekleyemeyiz. Yine de yapıyorlar sağ olsunlar.

Arkadaşlar ORGANİZEYE mama desteğinde bulunmak isteyen olursa bu ekip seve seve dağıtacak, bilginiz olsun. Bizlerle irtibata girerseniz ilgili kişinin numarasını iletirim.

Bölgeyi gezerken yüzlerce fabrikanın önünden geçiyorsunuz, fotolarda gördüğünüz Canlar bu fabrikaların sağında, solunda, önünde vs. HER FABRİKA BU SAHİPSİZ CAN’LAR İÇİN KÜÇÜK DE OLSA BİR BÜTÇE AYIRIP KAPISININ ÖNÜNDEKİNİ DOYURSA İNANIN DIŞARDAN DESTEĞE GEREK YOK.

Yapan yok mu var ;

“SAFAŞ SÜNGER A.Ş örnek işletmelerden birisi İşletmenin önünde ki canları doyurmaya geldiğimizde , güvenliğin, onları kendilerinin beslediğini ve fabrikadan yemek artığı az olursa, yetkililerin talimatıyla alınan mama ile beslediklerini ilettiler. İnanamadık ve çok mutlu olduk. İşte böyle işletmelere Rabbim fazla fazla versin, hayırlı kazançlar olsun İşte bir Organize beslemesi ve yeni tanıştığımız yüreği güzel canlar adına mücadele veren iyi insanlar. Rabbim her konuda yardımcınız olsun, yolunuzu açık etsin.

Haber Kaynağı ; CANKODER ( Sokak Canlılarını Koruma Derneği ) Yönetici Sibel Seyitoğlu

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram