CANKODER ‘e bağışlanan yaklaşık 600 kilo kıyma dağıtıldı

CANKODER ‘e bağışlanan yaklaşık 600 kilo kıyma ile Menekşe mangal park ve Sarıçam Memur-sen Toki deki canlarımızın beslemesini yapıp huzurla dönmek Rabbim sana şükürler olsun.

Bağışlanan yaklaşık 600 kilo kıyma ile yapılan beslemede destek veren Başta ADANA Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar olmak üzere, Büyük Şehir Zabıta Daire Başkanı Sayın Tarık Öncel beyefendiye her daim yanımızda olup desteklerini esirgemedikleri için sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı iletiyorum.

Kaptanımız Sayın Mehmet Çelik‘in özverili ve son derece samimi, girişken kişiliği hepimizi fethetti Rabbim ona sağlık, sıhhat versin bizler kadar yoruldu.

CANKODER

Bu organizasyon da beraber olduğumuz, Sevgili can dostu Hayriye Karadayı Nisanoğlu, güzel, akıllı ve pırıl pırıl hayvan sevgisi ile büyütülmüş, son derece nezaketli kızı sevgili Zeynep Nida Nisaonoğlu ve ateş parçası sevgili Yılmaz Kaya ‘ya yürekten ve sonsuz sevgilerimizi iletiyorum Hepsinin güzel yüreklerine, emeklerine sağlık. Çünkü bu iş ekip işi …

13.02.2021 tarihinde Menekşe köyü, sarıçam beslemesi dışında diğer grubumuz Organize Sanayi Bölgesinde beslemesini yaptı.

Organize Sanayi Bölgesi için bizleri kırmayıp araç desteği sağlayan DKMP 7. Adana Bölge Müdürü Sayın Turgut Çangır , İl Şb. Müdürü Sayın Yakup Atıcı ve Bölge Şefi Sayın Ömer Reha Topalbebek‘e sonsuz şükranlarımızı iletiyoruz.

Besleme Günü

Kaptanımız Sayın Kazım Baykurt, Besleme ekip sorumlusu Sevgili Cansu Altıntaşlı , arkadaşlarına ve SERAT ÖZEL Güvenlik firmasından Adem Bey‘e de yürekten teşekkürler, sevgiler. Son derece başarılı ve ekip ruhuyla hareket edip verimli bir besleme yaptılar, tebrik ediyoruz

KURUM & STK & GÖNÜLLÜ İşbirliği ile işte sonuç

Haber Kaynağı ; Sibel Seyitoğlu CANKODER ( Sokak Canlılarını Koruma Derneği )

Patidostlari.Com Ailesi olarak emeği geçen herkesin ellerine sağlık teşekkür ederiz..

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram