26 Ocak Survivor sms sıralamasına göre elenen isim

Survivor’da kim elendi, adadan kim gitti? İşte 26 Ocak Survivor SMS sıralamasına göre Survivor’dan elenen isim

Survivor 2021’de 26 Ocak Survivor sms sıralamasına göre elenen isim yapılan oylama sonrası Bahar oldu. Üçüncü haftada heyecan devam ederken, Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’in ekranlara gelen son bölümünde ünlüler takımında SMS birincisi olan İsmail Bahar’ı eleme potasına gönderdi.

Halktan gelen SMS oylamalarının sonuçlanmasıyla Acun Ilıcalı en az oyu alarak Survivor 2021’e veda eden ismin Bahar olduğunu söyledi. Diğer yandan heyecan dolu gecede iletişim oyunu nefes kesti.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Survivor’da kaybedilen dokunulmazlık oyunları sonrası her iki takımdan da birer aday potaya girmişti. Bu haftanın eleme adayları Aleyna, İlayda, Duygu ve Bahar olmuştu.

SURVİVOR 3. HAFTA SMS SIRALAMASI

Bu hafta açıklanan Survivor SMS sıralaması ile adaya veda eden isim belli oldu. Survşvor’da üçüncü haftanın SMS birincisi ünlülerde İsmail olurken, Gönüllüler’de Poyraz oldu.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu sezonun ilk iletişim oyunu nefes kesen anlara sahne oldu. Survivor’ın 26 Ocak tarihli ekranlara gelen bölümünde yarışmacıların iletişim kurma şansını elde etmek için mücadele verdiği oyunda su kaydırağı ile başlayan parkurda türlü engeller oluştu.

Güç ve dengenin gerektiği oyunda, ünlüler takımı farkı açarak oyunun sonunda skoru 10-5 yaptı. Survivor’da ilk iletişim oyununu böylece kazanan takım ünlüler oldu.

SURVİVOR BAHAR KİMDİR?

18 Ocak 1996 doğumlu olan Bahar Seviş, Girne doğumludur. Yoga, fitness ve pilates yapmakta ve iyi derecede yüzme bilmektedir. Bahar Seviş, sporculuk geçmişinin yanı sıra, oyunculuk geçmişiyle de dikkat çekiyor. Kıbrıs’ta Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü okuyan Bahar, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Yoga/pilates/fitness eğitmeni olan Bahar, bu alanda paylaşımlar yapıyor.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram