16 Ocak Survivor 2021 ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor’da 1. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 16 Ocak Survivor 2021 ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. 16 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelen Survivor 6. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler, ikinci haftanın 1. dokunulmazlık oyunu için parkurda kıyasıya bir mücadele verdi. Büyük güç harcamaları gerektiren parkurda Ünlüler ile Gönüllüler arasında tansiyon sık sık yükseldi.

Acun Ilıcalı’nın Gönüllüler takımını uyarması bölüme damga vurdu. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de 1. eleme adayı kim oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler bu akşam 6. bölümü ile izleyicisine ayrı bir heyecan yaşattı. Merakla beklenen Survivor yeni bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı 1. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Karşılıklı eşleşen yarışmacıların birbirlerini güce dayalı oyunda alt etmeye çalıştı ve bu sırada iki takım yarışmacıları arasında tartışmalı anlar tansiyonu yükseltti.

Acun Ilıcalı’nın Gönüllüler takımını uyardığı o anlar Survivor izleyicilerini en çok merak ettiği anlar oldu. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılacak oylama ile haftanın ilk eleme adayı belli oldu. İşte 16 Ocak Survivor 2021 6. bölümde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi detayları

SURVİVOR 2021’DE 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’nin 6. yeni bölümünde kritik dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden Ünlüler takımı için ada konseyi toplandı. Ünlüler takım yarışmacıları, potaya girmesini istedikleri kişinin adını yazdı. Sandıktan en çok adı yazılı çıkan İlayda, haftanın ilk eleme adayı oldu.

Güncel Haber Sitesi Pati Dostları

Bizi Takip Edin

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğendin mi? Lütfen paylaşın :)

Instagram